Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań >>> Poznań

Poznań
Puszczykowo sportem stoi
środa, 28 stycznia 2015 14:29

Najpopularniejszego Sportowca Roku 2014 wybrali mieszkańcy Puszczykowa pod Poznaniem. To była już druga gala. Nie bez przyczyny w Puszczykowie docecnia się sportowców, stąd pochodzi wielu, którzy mają znaczące sukcesy.
Więcej
 
Poznań: tajemnica sukcesu
poniedziałek, 19 stycznia 2015 18:54

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM ma nowego dyrektora. 16 stycznia szefem PPNT został prof. UAM Jacek Guliński, chemik, wykładowca akademicki, były prorektor UAM oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego -informuje Anna Ciamciak.

Więcej
 
Wielkopolska: możliwa marznąca mgła
niedziela, 18 stycznia 2015 15:53

Dzisiejszej nocy na terenie Wielkopolski mogą wystąpić silne mgły, ograniczające widoczność do 100-200 metrów -ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Wszystkich kierujących prosimy o szczególną ostrożność.

Więcej
 
Suchy Las: Rusowicz zaśpiewa w Centrum Kultury
sobota, 17 stycznia 2015 11:04

Głos, uroda a do tego muzyka prosto z serca, z serca Ani Rusowicz zabrzmi w walentynkowy wieczór 14 lutego o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie. Już teraz można nabyć bilet na ten wyjątkowy występ!

Więcej
 
Poznań: współpraca strażaków z uczelnią
sobota, 17 stycznia 2015 08:20

Jest porozumienie pomiędzy Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, a Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji. Dotyczy współpracy w zakresie kształcenia i doskonalenia kadr poznańskiej komendy. Z drugiej strony, studenci WSPiA będą mieli możliwość realizacji praktyki zawodowych w komórkach organizacyjnych straży -wyjaśnia Michał Kucierski z PSP w Poznaniu.

Więcej
 
Wielkopolska: policjanci ocenili bezpieczeństwo
wtorek, 13 stycznia 2015 11:32

Wielkopolscy policjanci podsumowali 2014 rok –  ogółem wszczęto 66 481 postępowań przygotowawczych i było ich mniej niż w roku 2013. Ogólna wykrywalność zgłoszonych przestępstw wyniosła 73,5 procent.  Mniej było wypadków śmiertelnych na drogach.

Więcej
 
Wielkopolska: strażackie interwencje
poniedziałek, 12 stycznia 2015 19:48

W miniony weekend wielkopolscy strażacy wyjeżdżali ponad 930 razy do interwencji związanych z silnymi wiatrami. Najwięcej interwencji, bo aż blisko 700 dotyczyło powalonych drzew i gałęzi. Ponad 160 interwencji związanych było z budynkami, a blisko 20 zdarzeń to uszkodzenia samochodów. W dwóch miejscowościach strażacy zasilali respiratory podtrzymujące życie.

Więcej
 
Poznań: policyjne atrakcje na WOŚPie
niedziela, 11 stycznia 2015 08:34

Już w najbliższą niedzielę 11 stycznia rusza kolejny 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na którym ponownie nie zabraknie wielkopolskiej Policji. Zgodnie z tradycją policjanci zadbają nie tylko o bezpieczeństwo uczestników i organizatorów, ale i aktywnie włączą się w tegoroczny Finał imprezy, dbając o wzrost liczby atrakcji.

Więcej
 
Bruksela: Krystyna Łybacka zachęca do wspierania
sobota, 10 stycznia 2015 15:48

Posłanka do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka, pozdrawia mieszkańców Wielkopolski i prosi o wspieranie jutrzejszej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jednocześnie zachęcając do bezpiecznego udziału w licznych, lokalnych imprezach na terenie naszego województwa.
Więcej
 
Poznań: minister wizytował Komendę Wojewódzką PSP
sobota, 10 stycznia 2015 12:13

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Stanisław Rakoczy wizytował Komendę Wojewódzką PSP w Poznaniu. Gościa przywitał wielkopolski komendant wojewódzki PSP nadbryg. Wojciech Mendelak wraz z zastępcami st. bryg. Lechem Janiakiem oraz st. bryg. Jerzym Raneckim i komendantem miejskim PSP w Poznaniu st. bryg. Witoldem Rewersem. Szef wielkopolskich strażaków, w krótkiej prezentacji przedstawił ministrowi aktualny stan ratownictwa w Wielkopolsce i plany na najbliższą przyszłość. Na zakończenie wizyty minister Rakoczy złożył pamiątkowy wpis do kroniki KW PSP w Poznaniu.

Więcej
 
Poznań: przeszczep płuc
piątek, 09 stycznia 2015 13:55

 Pacjent po przeszczepie płuc w Poznaniu czuje się dobrze. Lekarze ogłosili sukces operacji. Pierwszy przeszczep płuc przeprowadzono tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Jednak dopiero teraz można o tym  powiedzieć - mówił profesor Aleksander Barinow-Wojewódzki, dyrektor centrum. Nowe płuco  dostał 45-letni mężczyzna spod Jarocina. Czuje się dobrze, nawet wychodzi na krótkie spacery. To była trudna operacja - podkreślają lekarze.

Więcej
 
Poznań: konferencja ze szpitala
piątek, 09 stycznia 2015 13:16

Konferencja prasowa w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu.

Więcej
 
Poznań: rozpoznajesz fałszywego "wnuczka"?
piątek, 09 stycznia 2015 12:07

Policjanci Komisariatu Policji Poznań-Wilda proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na zdjęciu. Mężczyzna może mieć związek z oszustwami dokonywanymi wobec starszych osób metodą „na wnuczka”.

Więcej
 
Czekamy na Wasze zdjęcia!
piątek, 09 stycznia 2015 09:00

Pokaż jak Twoja miejscowość włączyła się w wielkie granie! Przyślij nam zdjęcia z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Umieścimy je na profilu facebook TV Wielkopolska. Czekamy na fotki z pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Bądźcie z nami 11 stycznia 2015!

Więcej
 
Poznań: urodziny Elvisa!
wtorek, 06 stycznia 2015 17:41

Krzysztof Wodniczak zaprasza na 80. urodziny Elvisa Presleya. Koncert już w czwartek 8 stycznia o 18:00 w Jeżyckim Centrum Kultury. Marianna Ćwiąkała, Wojciech Korda, Krzysztof BodyChrist Ciesielski, Bogusław Graliński, Sławomir Jaślar, Marek Kański, Grzegorz Kupczyk, Piotr Kuzniak, Maciej Piotr i The Wilson - to artyści, których zobaczymy i usłyszymy podczas imprezy.

Więcej
 
Poznań: charytatywnie już za tydzień
wtorek, 06 stycznia 2015 08:50

Przedszkole Nr 188 "Dębowe Ludki" organizuje "Koncert zimowy", w czasie którego dzieci z przedszkoli i szkół na Dębcu zaprezentują utwory bożonarodzeniowe i zimowe. Gościem specjalnym będzie Michał Marzec, solista Teatru Wielkiego w Poznaniu. Celem koncertu jest zebranie pieniędzy, które zostaną przekazane organizacji UNICEF, aby zakupić szczepionek dla dzieci z Sudanu. Impreza odbędzie się 13 stycznia o godzinie 16:30 w klubie osiedlowym Dębczak na os. Dębina 107 w Poznaniu.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 103
 

Wyszukaj na stronie

Get Adobe Flash player

Oglądaj w Twojej kablówce

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.