Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań >>> Poznań

Poznań
Poznań: Mistrzostwa Drwali
poniedziałek, 16 listopada 2015 14:53

Jason Wynyard z Nowej Zelandii ponownie okazał się najlepszy i wygrał Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS® 2015 w sportowym cięciu i rąbaniu drewna. Mistrzostwa po raz pierwszy odbyły się w Polsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej
 
Komorniki: "Bliżej natury"
wtorek, 10 listopada 2015 11:06

W piwnicy artystycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach można podziwiać wystawę pod hasłem
"Bliżej natury". Prace wystawiło blisko 70 twórców. Wystawa pokazująca piękno przyrody wpisuje się w cykl "Mgnienia
z Natury".

Więcej
 
Poznań: targi Pol-Eco-System 2015
środa, 04 listopada 2015 14:57

Jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska, czyli targi Pol-Eco-System odbył się w Poznaniu. Zdaniem organizatorów - było to prawdziwie biznesowe spotkanie w międzynarodowym gronie.

Więcej
 
Poznań: strażacy na targach POL ECO-SYSTEM 2015
poniedziałek, 02 listopada 2015 11:42


Manewry z zakresu ratownictwa chemiczno-ekologicznego podczas targów POL ECO-SYSTEM w Poznaniu zaprezentowali wielkopolscy strażacy. W manewrach udział wzięły specjalistyczne grupy ratownictwa chemiczno-ekologicznego z Leszna, Konina, Piły, Ostrowa Wielkopolskiego i Poznania.

Więcej
 
Poznań: PSL: podsumowali kampanię wyborczą
piątek, 23 października 2015 17:12

W Poznaniu odbyła się konferencja prasowa podsumowująca działania kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wielkopolsce w czasie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu.

Więcej
 
Poznań: Kulinarny Puchar Polski 2015
piątek, 09 października 2015 14:27

Rostbef sezonowany, jabłko grójeckie, ser koryciński i olej rydzowy - takie produkty miały zainspirować najlepszych kucharzy z całej Polski do stworzenia wyszanej potrawy o niepowtarzalnym smaku i aromacie. W 15. jubileuszowej edycji Kulinarnego Pucharu Polski 2015 odbywającego się w Poznaniu udział wzięło 10 drużyn, które prezentowały umiejętności kulinarne, poczucie smaku i estetyki na talerzu.

Więcej
 
Poznań: Olandia - Kraina Stu Jezior
czwartek, 08 października 2015 11:10

 "Małe Mazury Wielkopolski" - tak o terenie Olandii mówi Damian Michałek. Olandia to ośrodek wypoczynkowy położony w miejscowości Prusim, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej. Park z dostępem do jeziora to atrakcyjne miejsce rekreacyjno-rozrywkowe. Teraz mają tutaj powstać nowe obiekty, które dla mieszkańców i gości stworzą nowe możliwości wypoczynkowe.

Więcej
 
Poznań: wyróżnienia dla społeczników
czwartek, 08 października 2015 09:47

 Wrażliwi społecznie, otwarci na potrzeby innych i wspierający ich w codziennym podnoszeniu jakości życia. Instytucje, firmy, stowarzyszenia działające na rzecz osób niepełnosprawnych odebrały statuetkę Lodołamacz 2015. Konkurs organizowany jest po raz dziesiąty.

Więcej
 
Poznań: Złote Medale MTP oznaką jakości
środa, 07 października 2015 12:19

Twaróg solankowy, mleko bez latozy, masło ekstra - m.in. takie prodkty zostały uhonorowane Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie to otrzymują innowacyjne produkty najwyższej jakości,wytwarzane w oparciu o najlepsze technologie.

Więcej
 
Poznań: Noc Naukowców
wtorek, 06 października 2015 10:20

 Spotkania z badaczami i uczonymi, zajęcia w pracowniach i laboratoriach - takie atrakcje czekały na uczestników Nocy Naukowców. Celem jest popularyzowanie działań naukowych wśród młodzieży oraz pokazanie innego wizerunku naukowca, który o swojej pracy potrafi w wyjątkowy sposób opowiadać i zainteresować innych.

Więcej
 
Poznań: najlepsi "Polscy Producenci Żywności" i "Herosi Przedsiębiorczości"
poniedziałek, 05 października 2015 11:19

 W Poznaniu świętowano 20-lecie działalności Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Podczas corocznych Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego „POLAGRA – FOOD” w Poznaniu, polskim firmom przyznano tytuł „Polskiego Producenta Żywności” oraz "Herosa Przedsiębiorczości".

Więcej
 
IV Wielkopolskie Forum Szerokopasmowe
piątek, 02 października 2015 11:57

Podsumowanie dotychczasowych działań oraz plany na przyszłość - to główny cel organizowanego już po raz czwarty Forum Szerokopasmowego na poznańskich targach. W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy z całej Wielkopolski, aby dowiedzieć się m.in. do czego przydaje się nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna.

Więcej
 
Poznań: kulinarne perły przyznane!
środa, 30 września 2015 12:04

Wędzone wędliny, miód, sery, chleb orkiszowy - oto niektóre z produktów zaprezentowanych podczas kolejnej edycji przedsięwzięcia Smaki Regionów.Targi to ukłon w stronę regionalnych, tradycyjnych produktów. W Poznaniu swoje wyroby zaprezentowało ok. 40 wystawców. Przyznano też "Perły" 2015, nagrodę XV edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Więcej
 
Czarnków: Nowe boisko i Miasteczko Ruchu Drogowego
piątek, 25 września 2015 12:27

 Po kilku miesiącach prac budowalnych, zarówno uczniowie jak i mieszkańcy Czarnkowa zyskali dwa nowe obiekty. Uroczyste otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego oraz boiska sportowego przy Szkole POdstawowej nr 1 nastąpiło 22 września.

Więcej
 
Poznań: Bezpieczne i zdrowe dziecko
środa, 23 września 2015 10:36

Loteria fantowa, aukcja przedmiotów z autografami sportowców oraz koncerty - to niektóre atrakcje jakie czekały na wszystkich tych, którzy zdecydowali się przyjść do poznańskiego parku Cytadela na festyn rodzinny organizowany przez Fundację Pozytywnej Edukacji. Festyn zainaugurował akcję "Bezpieczne i Zdrowe Dziecko".

Więcej
 
Poznań: "Srebrna Pętelka" przyznana!
wtorek, 08 września 2015 13:03

 V jubileuszowa Gala Polskiej Mody, organizowana przez Polską Akademię Nauk, odbyła się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Swoje projekty zaprezentowali finaliści konkursu o "Srebrną Pętelkę" oraz laureaci nagrody "Złota Pętelka 2015". To ważne wydarzenie dla młodych projektantów, stojących u progu kariery.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 110
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.