Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań >>> Poznań

Poznań
Wielkopolska: pozwiedzaj straż...
sobota, 28 lutego 2015 12:06

W niedzielę 1 marca w całym województwie, na ciekawskich znów otworzą się strażackie remizy. Zwiedzający nie tylko poznają pracę ratowników od kuchni, ale i dowiedzą się wiele o bezpieczeństwie pożarowym czy zagrożeniu jakim jest tlenek węgla. To kolejna już w zimowym zesonie akcja "otwarte strażnice".

Więcej
 
Poznań: w roli głównej kobieta
sobota, 28 lutego 2015 11:43

Spotkanie z Miss Ziemi Patrycją Dorywalską, porady ekspertów wizażystów, stylistów, metamorfozy, dress code i modowe inspiracje - to główne atrakcje inicjatywy "Kobieta w roli głównej". Już 6 i 7 marca, z okazji święta płci pięknej, zapraszamy do Galerii City Park Poznań. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Beata Demianowska.

Więcej
 
Poznań: policja dla obywateli
czwartek, 26 lutego 2015 14:53

 Policja chce pokazać, że nie tylko dostępna jest w murach komendy. Obywatele mogli skorzystać z pomocy policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy w ramach tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw pełnili dyżur w Urzędzie Marszałkowskim.

Więcej
 
Poznań: budżet do zmiany
czwartek, 26 lutego 2015 12:37

 Zmiany w budżecie województwa wielkopolskiego na ten rok przyjęli radni sejmiku. Wszystko po to, by plan finansowy dostosować do bieżących potrzeb.

Więcej
 
Poznań: WSS - ważny etap
środa, 25 lutego 2015 12:56

 Najważniejszy etap budowy Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej został zakończony - podsumował wicemarszałek województwa Leszek Wojtasiak. 

Więcej
 
Poznań: bezpieczne ferie
niedziela, 15 lutego 2015 12:45

Poznańscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z komisariatu wodnego, Państwową Strażą Pożarną oraz WOPR-em w ośmiu gminach powiatu poznańskiego przeprowadzili spotkania pod hasłem „Bezpieczna zabawa zimą”. Rozmowy z najmłodszymi miały na celu wypromowanie u dzieci bezpiecznych zachowań w trakcie zbliżających się ferii zimowych -tłumaczą mundurowi.

Więcej
 
Poznań: koniec z WSS-em
środa, 11 lutego 2015 12:10

Ponad trzy miliony mieszkańców Wielkopolski skorzystają z Sieci Szerokopasmowej. Właśnie dobiegła końca realizacja inwestycji. To przedsięwzięcie skierowane przede wszystkim do ludzi z małych miejscowości, gdzie dostęp do internetu jest utrudniowny. Inwestycja pochłonęła 400 milionów złotych, część pieniędzy to środku unijne.
Więcej
 
Poznań: efektywna energia
sobota, 07 lutego 2015 13:59

 Jak efektywnie zarządzać energią? O tym rozmawiano podczas spotkania w Poznaniu zorganizowanym przez Grupę Veolia. Od stycznia pod tą marką działają spółki dawnej Grupy Dalkia. To oznacza sporo zmian, przede wszystkim poszukiwanie odnawialnych źródeł energii.

Więcej
 
Poznań: konferencja Veolia 2015
czwartek, 05 lutego 2015 12:55

Veolia odkrywa energię w Twoim mieście. Światowy lider w usługach na rzecz miast rozwija w Polsce ideę Smart City.

Więcej
 
Wielkopolska lekcja na temat bezpieczeństwa
niedziela, 01 lutego 2015 07:29

Ponad 2000 dzieci z 17 szkół i przedszkoli w Wielkopolsce (m.in. Poznania, Swarzędza, Wrześni, Gniezna i Jarocina) wzięło udział w warsztatach na temat bezpieczeństwa na drodze. Wszystko to podczas 7. edycja kampanii edukacyjnej „Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze”, której uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak prawidłowo zapinać pasy, korzystać z fotelika samochodowego i być widocznym na drodze. Zapoznali się też z zasadami pierwszej pomocy.

Więcej
 
Poznań: szkolenie dowódców
sobota, 31 stycznia 2015 12:03

W Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przeprowadzone zostało kolejne szkolenie z zakresu organizacji doskonalenia zawodowego, organizowania działań ratowniczych oraz dokumentowania zdarzeń. Wzięli w nim udział dowódcy Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych.

Więcej
 
Poznań: bezpieczny rower
sobota, 31 stycznia 2015 08:48

Komenda Miejska Policji w Poznaniu jako autor programu prewencyjnego „Poznański rower - bezpieczny rower” dotychczas zarejestrowała 6254 rowery. Pierwsza akcja znakowania odbyła się 22 marca 2014 roku. Program adresowany jest do mieszkańców Poznania i powiatu poznańskiego, a także osób uczących się i studiujących na terenie aglomeracji poznańskiej.

Więcej
 
Puszczykowo sportem stoi
środa, 28 stycznia 2015 14:29

Najpopularniejszego Sportowca Roku 2014 wybrali mieszkańcy Puszczykowa pod Poznaniem. To była już druga gala. Nie bez przyczyny w Puszczykowie docecnia się sportowców, stąd pochodzi wielu, którzy mają znaczące sukcesy.
Więcej
 
Poznań: tajemnica sukcesu
poniedziałek, 19 stycznia 2015 18:54

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM ma nowego dyrektora. 16 stycznia szefem PPNT został prof. UAM Jacek Guliński, chemik, wykładowca akademicki, były prorektor UAM oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego -informuje Anna Ciamciak.

Więcej
 
Wielkopolska: możliwa marznąca mgła
niedziela, 18 stycznia 2015 15:53

Dzisiejszej nocy na terenie Wielkopolski mogą wystąpić silne mgły, ograniczające widoczność do 100-200 metrów -ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Wszystkich kierujących prosimy o szczególną ostrożność.

Więcej
 
Suchy Las: Rusowicz zaśpiewa w Centrum Kultury
sobota, 17 stycznia 2015 11:04

Głos, uroda a do tego muzyka prosto z serca, z serca Ani Rusowicz zabrzmi w walentynkowy wieczór 14 lutego o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie. Już teraz można nabyć bilet na ten wyjątkowy występ!

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 104
 

Wyszukaj na stronie

Get Adobe Flash player

Oglądaj w Twojej kablówce

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.