Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań >>> Poznań

Poznań
Poznań: wykorzystaj szansę
środa, 27 maja 2015 13:52

 "Moja pasja, mój talent, mój biznes" - takiej tematyce poświęcone było wystąpienie Wojciecha Nowickiego. W spotkaniu uczestniczyli członkowie zrzeszeni w Szkole Biznesu Asbiro. Dla uczestników wykład miał być inspiracją i motywacją do odkrywania i wykorzystywania swoich pasji i talentów.

Więcej
 
Poznań: inauguracja sezonu pływackiego
wtorek, 26 maja 2015 13:14

 Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu zebrali się miłośnicy triathlonu. Blisko 50 zawodników wystartowało w Enea Tri Tour Aquathlon, który jest połączeniem pływania i biegania. Uczestnicy musieli przepłynąć 750 metrów oraz pokonać trasę ok. 7 km wokół jeziora. Impreza sportowa zainaugurowała sezon pływacki.

Więcej
 
Poznań: "Ostatni klaps" w kinach
piątek, 22 maja 2015 09:17

 Pod koniec maja na ekrany kin trafi polska komedia "Ostatni Klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Miłośnicy komedii udali się do poznańskiego kina "Apollo", w którym mieli okazję zobaczyć pokaz przedpremierowy oraz spotkać się z aktorami.

Więcej
 
Poznań: odznaczono Eugeniusza Grzeszczaka
środa, 20 maja 2015 15:11

W siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, odbyło się spotkanie inauguracyjne w nowej kadencji. Wzięli w nim udział członkowie Komisji Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Podczas uroczystości, wręczono Medal Pamiątkowy, wicemarszałkowi sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, Eugeniuszowi Grzeszczakowi.
Więcej
 
Poznań: z pomocą do Nepalu
środa, 20 maja 2015 12:37

 Strażak z Poznania był z pomocą w Katmandu. Łukasz Spurtacz zajmuje się oceną stanu bezpieczeństwa budowli.

Więcej
 
Poznań: edukacja w praktyce
poniedziałek, 18 maja 2015 13:55

Informacje dotyczące dróg rozwoju swojej działalności, mogli uzyskać uczestnicy spotkania, odbywającego się w sali Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Więcej
 
Poznań: czworonogi w centrum handlowym
poniedziałek, 18 maja 2015 12:41

Różne rasy, wiele radości i energii towarzyszyło podczas Urban Dog Festival, który odbył się w King Cross Marcelin w Poznaniu. Specjaliści w dziedzinie zdrowia, prawidłowego żywienia, pielęgnacji oraz wychowania zwierzęcia, chętnie udzielali porad i odpowiadali na wszelkie nurtujące pytania oraz wątpliwości dotyczące czworonogów.
Więcej
 
Poznań: pobiegną w sztafecie
czwartek, 14 maja 2015 11:11

Ponad 250 zespołów wystartuje w III edycji sztafety maratońskiej na poznańskiej Malcie. Celem zawodów jest popularyzowanie biegania oraz integracja różnych środowisk. Organizatorem przedsięwzięcia jest fundacja XLPL Wielkopolska przy współpracy firmy "Sportlife".
Więcej
 
Paderewski ma pomnik w Poznaniu
wtorek, 12 maja 2015 12:22

Pomnik Ignacego Jana Paderewskiego stanął przed Akademią Muzyczną w Poznaniu. Honorowym gościem uroczystości był prezydent Bronisław Komorowski.

 
Poznań: zwycięstwo Mamutów
wtorek, 05 maja 2015 14:53

W sparingu klub sportowy hokeja na lodzie Mamuty Poznań zwyciężył z PTH.
Był to ostatni mecz w tym sezonie.

 
Poznań: broń dla każdego?
czwartek, 30 kwietnia 2015 10:03

 O potrzebie posiadania silnej armii i konieczności posiadania broni przez Polaków – mówił w Poznaniu kandydat na prezydenta Janusz Korwin – Mikke, który spotkał się z wyborcami.

Więcej
 
Poznań: Miss Polski Wielkopolski
środa, 29 kwietnia 2015 15:08

Relacja Video z wyborów Miss Polski Wielkopolski 2015

Więcej
 
Poznań: Program KAWKA ruszył
środa, 29 kwietnia 2015 12:19

 Ok. 7,4 mln dotacji z programu KAWKA uzyskają cztery miasta województwa wielkopolskiego, biorące udział w II edycji programu. Umowę pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, reprezentowanym przez Hannę Grunt, zawarli prezydent miasta Poznania, Jacek Jaśkowiak, prezydent Leszna Łukasz Borowiak, prezydent Gniezna Tomasz Budasz oraz prezydent Piły Piotr Głowski.

Więcej
 
PE przyjął sprawozdanie Krystyny Łybackiej
środa, 29 kwietnia 2015 12:14

Podczas posiedzenia plenarnego w Strasburgu, Parlament Europejski przyjął sprawozdanie poseł Krystyny Łybackiej w sprawie kontynuacji wdrażania procesu bolońskiego. Stanowi on próbę zorganizowania systemu szkolnictwa wyższego w Europie tak, aby stał się on powszechnie zrozumiały, dostępny i godny zaufania, a jednocześnie pozostał zróżnicowany. Poseł Krystyna Łybacka w swoim raporcie podkreśla ważną rolę procesu bolońskiego w tworzeniu Europy opartej na wiedzy.

Więcej
 
Poznań: święto wyobraźni
środa, 29 kwietnia 2015 11:16

 Fani fantastyki i popkultury spotkali się w Poznaniu. Pyrkon to okazja do zawierania nowych znajomości i dzielenia się wspólną pasją. To już 15. edycja festiwalu. Koncerty, warsztaty, wykłady, spotkania z pisarzami, gry komputerowe i planszówki, organizatorzy Prykonu przygotowali mnóstwo atrakcji dla miłośników festiwalu.  

Więcej
 
Poznań: przedsiębiorcze Wielkopolanki
wtorek, 28 kwietnia 2015 18:03

Po raz trzeci uhonorowano najbardziej przedsiębiorcze kobiety województwa wielkopolskiego. Uroczysta gala podsumowująca plebiscyt "Kobieta Przedsiębiorcza 2014" odbyła się w sali Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tytułem "Kobiety Przedsiębiorczej 2014" uhonorowano Marię Stasik.
Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 108
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.