Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań

Poznań
Poznań: udzielono absolutorium
piątek, 29 maja 2015 11:09

 Komisja Rewizyjna oraz Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowały zrealizowanie budżetu województwa wielkopolskiego za rok 2014. Tym samym zarządowi zostało udzielone absolutorium.

Więcej
 
Sieraków: maj z akordeonem
czwartek, 28 maja 2015 14:41

 Przez cztery dni maja w różnych zakątkach Sierakowa rozbrzmiewała muzyka, której przynajmniej jednym z elementów były dźwięki akordeonowe. To za sprawą V – jubileuszowego Festiwalu Akordeonowego. Trzeba przyznać, że jak zwykle organizatorzy – Stowarzyszenie Grupa MIKANO, Gmina Sieraków ora Muzeum Zamek Opalińskich postarali się, by muzycznych emocji nie zabrakło. Pierwszego wieczoru w „Galerii w remoncie” przy sierakowskim rynku wystąpiło skromne trio z kapitalnym repertuarem. „Ludożercy z innej wsi”.

Więcej
 
Poznań: wydajniej i efektywniej
czwartek, 28 maja 2015 09:08

Blisko 60 osób wzięło udział w kursie szybkiego czytania. Podczas spotkania zaprezentowano techniki, dzięki którym w znacznym stopniu jesteśmy w stanie zwiększyć wydajność i efektywność swojej pracy.
Więcej
 
Poznań: wykorzystaj szansę
środa, 27 maja 2015 13:52

 "Moja pasja, mój talent, mój biznes" - takiej tematyce poświęcone było wystąpienie Wojciecha Nowickiego. W spotkaniu uczestniczyli członkowie zrzeszeni w Szkole Biznesu Asbiro. Dla uczestników wykład miał być inspiracją i motywacją do odkrywania i wykorzystywania swoich pasji i talentów.

Więcej
 
Międzychód: szpital po remoncie
środa, 27 maja 2015 13:30

Kosztem niemal 24 milionów złotych rozbudowano i zmodernizowano szpital powiatowy w Międzychodzie. Uroczyste otwarcie odnowionego obiektu było świętem samorządu powiatowego, który zdecydował o inwestycji i ją sfinansował.
Więcej
 
Czerniejewo świętuje
środa, 27 maja 2015 11:53

 Uroczysta sesja z okazji 25. lecia samorządności, towarzyskie mecze, biegi czerniejewskie, pokaz talentów i zabawa – takie atrakcje przygotowano z okazji Dni Czerniejewa. Nie mogło zabraknąć rozrywki dla najmłodszych, kolejek, animacji, dmuchańców i artystycznych występów. Jak mówią organizatorzy wydarzenia, program był bogaty, więc na pewno każdy znalazł coś dla siebie.  

Więcej
 
Poznań: inauguracja sezonu pływackiego
wtorek, 26 maja 2015 13:14

 Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu zebrali się miłośnicy triathlonu. Blisko 50 zawodników wystartowało w Enea Tri Tour Aquathlon, który jest połączeniem pływania i biegania. Uczestnicy musieli przepłynąć 750 metrów oraz pokonać trasę ok. 7 km wokół jeziora. Impreza sportowa zainaugurowała sezon pływacki.

Więcej
 
Czerniejewo: mieszkańcy zagłosowali
niedziela, 24 maja 2015 23:39

W jednym z lokali wyborczych w Czerniejewie, przebieg głosowania w wyborach prezydenckich obserwował reporter Telewizji Wielkopolska.
Więcej
 
Poznań: "Ostatni klaps" w kinach
piątek, 22 maja 2015 09:17

 Pod koniec maja na ekrany kin trafi polska komedia "Ostatni Klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Miłośnicy komedii udali się do poznańskiego kina "Apollo", w którym mieli okazję zobaczyć pokaz przedpremierowy oraz spotkać się z aktorami.

Więcej
 
Poznań: odznaczono Eugeniusza Grzeszczaka
środa, 20 maja 2015 15:11

W siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, odbyło się spotkanie inauguracyjne w nowej kadencji. Wzięli w nim udział członkowie Komisji Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Podczas uroczystości, wręczono Medal Pamiątkowy, wicemarszałkowi sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, Eugeniuszowi Grzeszczakowi.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: uczelnia z przyszłością
środa, 20 maja 2015 14:26

W Nowym Tomyślu od kilku lat funkconuje nowoczesny Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Uczelnia kształci kilkuset studentów, głównie z powiatu grodziskiego, wolsztyńskiego oraz nowotomyskiego. Psychologia, Pedagogika, Administracja, Ratownictwo Medyczne czy Bezpieczeństwo wewnętrzne - m.in.takie kierunki oferować będzie uczelnia od nowego roku akademickiego.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: uczelnia z przyszłością
środa, 20 maja 2015 13:21

W Nowym Tomyślu od kilku lat funkconuje nowoczesny Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.
Uczelnia kształci kilkuset studentów, głównie z powiatu grodziskiego, wolsztyńskiego oraz nowotomyskiego.
Psychologia, Pedagogika, Administracja, Ratownictwo Medyczne czy Bezpieczeństwo wewnętrzne - m.in.takie kierunki oferować będzie uczelnia od nowego roku akademickiego.

 
Poznań: z pomocą do Nepalu
środa, 20 maja 2015 12:37

 Strażak z Poznania był z pomocą w Katmandu. Łukasz Spurtacz zajmuje się oceną stanu bezpieczeństwa budowli.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: olęderskie dziedzictwo
środa, 20 maja 2015 10:51

 Gmina Nowy Tomyśl odsłania ślady osadnictwa olęderskiego. Można je odnaleźć w Grubsku, jednym z sołectw, w którym zachowały się drewniane chaty olęderskie sprzed ponad 200 lat.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: przygoda ze strzelectwem
wtorek, 19 maja 2015 13:34

 Miłośnicy strzelectwa przez cały rok mogą korzystać z nauki strzelania w strzelnicy pneumatycznej Ligii Obrony Kraju w Nowym Tomyślu. Umiejętności strzeleckie mogą doskonalić zarówno młodzi pasjonaci, jak również dorośli. Strzelnica nowotomyska prowadzi szkolną ligę strzelecką oraz cyklicznie organizuje zawody.

Więcej
 
Bielsko: festyn powrócił
wtorek, 19 maja 2015 12:33

 W największej wsi gminy Międzychód – Bielsku odbył się festyn rodzinny. Nad brzegiem Jeziora Bielskiego mieszkańcy wioski spędzali aktywnie czas, bawili się i najzwyczajniej w świecie integrowali.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 375
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.