Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań

Poznań
Września: APP Krispol podejmie Avię Świdnik
piątek, 06 marca 2015 10:06

Przed nami trzy ostatnie spotkania sezonu zasadniczego KRISPOL 1. Ligi. Już w sobotę, 7 marca wrzesińscy siatkarze zagrają u siebie z Avią Świdnik. Podopieczni Marka Jankowiaka nadal walczą o czołową czwórkę przed play-offami.

Więcej
 
Poznań: oszustwa "na legendę"
czwartek, 05 marca 2015 12:35

Poznańscy kryminalni zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy są podejrzani o oszustwa „na członka rodziny”. Wpadli chwilę po tym, jak usiłowali wyłudzić od poznaniaka 20 tys. złotych. 92-latek nie stracił oszczędności, a osoby oszukujące w ten sposób znalazły się już za kratkami. Grozi im teraz do 8 lat więzienia. Obecnie przebywają w areszcie.

Więcej
 
Poznań: członkowie zorganizowanej grupy zatrzymani
czwartek, 05 marca 2015 10:55

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji po prawie rocznej pracy zebrali materiał dowodowy umożliwiający rozbicie zorganizowanej grupy o charakterze multiprzestępczym. Efektem pracy policjantów było zatrzymanie 12 osób, którym przestawiono łącznie 43 zarzuty popełnienia poważnych przestępstw.

Więcej
 
Poznań: HIT-y przyznane
środa, 04 marca 2015 15:20

 To już XX edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowego Hit. Kapituła uhonorowała laureatów za szczególne osiągnięcia i dokonania przedsiębiorcze, samorządowe, ekologiczne, prozdrowotne czy w zakresie edukacji. Do tegorocznego konkursu, w siedmiu kategoriach zostały zakwalifikowane 92 zgłoszenia. 

Więcej
 
Poznań: w marcu jak w garncu
środa, 04 marca 2015 13:06

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu, w dniach 17-19 marca, organizuje konkurs "W marcu jak w garncu", którego tematyką będą wyroby cukiernicze - torty. Uczestnicy będą bowiem musieli wykonać tort, nawiązujący do konkursowego hasła.

Więcej
 
Muzeum i zabytek w Grzybowie
środa, 04 marca 2015 11:30

Rezerwat Archeologiczny Gród w Grzybowie przygotował na ten rok program jedenastu wykładów naukowych, pod nazwą GRZYBOWSKIE WYKŁADY O HISTORII, które będą wygłaszane raz w miesiącu, w drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 12:00 - wstęp na nie jest oczywiście bezpłatny.  Najbliższy wykład już 8 marca - "Muzeum i zabytek w Grzybowie" prowadzony przez Jacka Wrzesińskiego.

Więcej
 
Międzychód: para- buch, koła- w ruch
środa, 04 marca 2015 11:07

Kto by pomyślał, że po dwudziestu z kilku latach przerwy przejazdy starą dymiącą ciuchcią staną się atrakcją. Do Międzychodu zawitał pociąg specjalny „Amorek”. Skład trzech zabytkowych wagonów przyciągnęła prawdziwa parowa lokomotywa!

Więcej
 
Poznań: Zielony Ludzik powrócił
środa, 04 marca 2015 08:19

Chłopak z zespołem Downa spaceruje radośnie ze swoim najlepszym przyjacielem – zielonym superbohaterem - po Poznaniu, kiedy nagle spotyka ich coś co drastycznie zmienia ten obraz. Tak w kilku słowach można streścić nowy FILM (kliknij) Stowarzyszenia Na Tak, który ujrzał dzisiaj światło dzienne.

Więcej
 
Gniezno: dzień kobiet na sportowo
wtorek, 03 marca 2015 16:22

Serdecznie zapraszamy wszystkich na "Dzień kobiet na sportowo" oraz mecz koszykówki pomiędzy MKK Gniezno – Gryf Goleniów. Już tradycyjnie „ZAPEŁNIAMY HALĘ” i dopingujmy gnieźnieńską drużynę! Będzie świetna zabawa i sporo atrakcji dla publiczności.

Więcej
 
Września: jak uzyskać dofinansowanie?
wtorek, 03 marca 2015 12:39

Z porad Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich można było skorzystać w Starostwie Powiatowym we Wrześni. Celem cyklicznie organizowanych spotkań jest udzielanie informacji dotyczących dróg pozyskiwania środków unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej. Z budżetu Unii Europejskiej na lata 2014-2020 Polska otrzyma około 300 mld. zł. Fundusze Europejskie przeznaczone są przede wszystkim na innowacyjność gospodarki oraz rozwój przedsiębiorczości.

Więcej
 
Kiermasz Kaziukowy w Poznaniu
poniedziałek, 02 marca 2015 21:00

Wrzesińskie starostwo zaprasza mieszkańców powiatu, dla których nie wystarczyło biletów na Kaziuki Wileńskie we Wrześni, do udziału w poznańskiej imprezie. Okolicznościowe palmy, kaziukowe serca, autentyczne sękacze i cepeliny oraz wiele innych atrakcji czeka na uczestników 22. Kiermaszu Kaziukowego na Starym Rynku w Poznaniu w niedzielę 8 marca.

Więcej
 
II Festiwal Podróżniczy w Środzie Wielkopolskiej
poniedziałek, 02 marca 2015 20:05

W dniach 27-28 marca w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej, przy ul. 20. Października 30, odbędzie się II Festiwal Podróżniczy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Szalonego Podróżnika. W ramach Festiwalu przewidziane są przede wszystkim prelekcje podróżnicze, slajdowiska, dyskusje i spotkania z podróżnikami.

Więcej
 
Września: Projekt Jajo - zaprojektuj pawilon!
niedziela, 01 marca 2015 12:57

Pawilon w kształcie jaja komputerowo projektować będą uczestnicy warsztatów, które w marcu będą odbywać się we wrzesińskim Zespole Szkół Zawodowych nr 2. Później, na miejskim rynku, przystąpią do budowy obiektu...

Więcej
 
Września: przejdą metamorfozę
sobota, 28 lutego 2015 17:21

We Wrześni trwa druga edycja "Mojej Metamorfozy". Już niebawem pod okiem specjalistów swój wizerunek odmienią dwie osoby, których nazwiska poznamy 15 marca. Szczęśliwcy wyłonieni zostaną podczas wstępnej rozmowy, jaką jurorzy przeprowadzą z dwudziestoma, spośród wszystkich chętnych, którzy poprzez stronę www.mojametamorfoza.wrzesnia.pl wypełniły formularz zgłoszeniowy.

Więcej
 
Wielkopolska: pozwiedzaj straż...
sobota, 28 lutego 2015 12:06

W niedzielę 1 marca w całym województwie, na ciekawskich znów otworzą się strażackie remizy. Zwiedzający nie tylko poznają pracę ratowników od kuchni, ale i dowiedzą się wiele o bezpieczeństwie pożarowym czy zagrożeniu jakim jest tlenek węgla. To kolejna już w zimowym zesonie akcja "otwarte strażnice".

Więcej
 
Poznań: w roli głównej kobieta
sobota, 28 lutego 2015 11:43

Spotkanie z Miss Ziemi Patrycją Dorywalską, porady ekspertów wizażystów, stylistów, metamorfozy, dress code i modowe inspiracje - to główne atrakcje inicjatywy "Kobieta w roli głównej". Już 6 i 7 marca, z okazji święta płci pięknej, zapraszamy do Galerii City Park Poznań. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Beata Demianowska.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 366
 

Wyszukaj na stronie

Get Adobe Flash player

Oglądaj w Twojej kablówce

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.