Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 59 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań

Poznań
Śmigiel: sport opanował Wielkopolskę
sobota, 25 czerwca 2016 15:58

Około dwustu biegaczy wystartowało na Stadionie Miejskim w Śmiglu. Uzależnieni tylko od sportu z Międzychodu, Śmigla i Miejskiej Górki, którzy przyłączyli się do akcji Samorządu Województwa Wielkopolskiego "Uzależnia mnie tylko sport", spotkali się w finale. Wszyscy uczestnicy III edycji akcji promującej zdrowie i życie bez uzależnień po raz kolejny odnieśli sukces.

Więcej
 
Witkowo: dwudniowe imieniny gminy
piątek, 24 czerwca 2016 12:06

Organizowane od kilkunastu lat Dni Witkowa za nami. Przez dwa dni mieszkańcy gminy mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach kulturalnych czy sportowych. I tym razem nie zabrakło rajdów, pokazów zabytkowych aut, występów najmłodszych czy koncertów gwiazd.

Więcej
 
Września: kolejni uzależnieni
środa, 22 czerwca 2016 13:00

Mieszkańcy powiatów wrzesińskiego i śremskiego, którzy zdecydowali się na udział w kampanii sportowo-profilaktycznej "Uzależnia mnie tylko sport - wiosna 2016" po raz ostatni spotkali się w swoim gronie.

Więcej
 
Grzybowo: uroczysta sesja Rady Powiatu Wrzesińskiego
wtorek, 21 czerwca 2016 11:09

W wyjątkowych okolicznościach, bo w Grodzie w Grzybowie odbyła się ostatnia uroczysta sesja Rady Powiatu Wrzesińskiego. Powiatowi rajcy w ten sposób chcieli uczcić obchodzoną w tym roku 1050. rocznicę Chrztu Polski.

Więcej
 
Kostrzyn: uzależnieni od sportu
poniedziałek, 20 czerwca 2016 16:00

Tym razem mieszkańcy Kostrzyna i Swarzędza, którzy przyłączyli się do kampanii "Uzależnia mnie tylko sport" spotkali w Iwnie. Na uczestników akcji promującej zdrowie i profilkatykę uzależnień czekały między innymi konkursy, biegi rodzinne i animacje.

Więcej
 
Poznań: Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski uczciło 25-lecie
poniedziałek, 20 czerwca 2016 09:44

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski działa już od dwudziestu pięciu lat. Podczas uroczystej gali jubileuszowej, która odbyła się w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, podsumowano dorobek jednej z największych organizacji skupiającej samorządy lokalne oraz wręczono nagrody "Filary dwudziestopięciolecia".

Więcej
 
Swarzędz: coraz więcej uzależnionych od sportu
piątek, 17 czerwca 2016 11:59

Biegacze, samorządowcy, osoby wspierające profilaktykę uzależnień, dorośli i dzieci, wszyscy tłumnie stawili się w Swarzędzu, gdzie odbyła się kolejna impreza w ramach kampanii "Uzależnia mnie tylko sport". Głównym organizatorem trzeciej edycji tej największej w Wielkopolsce kampanii jest Samorząd Województwa.

Więcej
 
Kostrzyn: 38. Kurdesz Kasztelański
piątek, 17 czerwca 2016 08:57

Setki mieszkańców Kostrzyna zgromadziło się na miejskim placu, by wziąc udział w Kurdeszu Kasztelańskim, czyli odbywających się co roku, Dniach Kostrzyna Ne scenie kostrzyńskiej scenie wystąpili między innymi: Elektryczne Gitary, "Loona" i Halina Benedyk.

Więcej
 
Siekierki wielkie: Festyn
czwartek, 16 czerwca 2016 12:10

Maraton zumby, zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i konkursy czekały na mieszkańców Sierek Wielkich w Gminie Kostrzyn podczas rodzinnego festynu.

Więcej
 
Piknik Rodzin Zastępczych w Izdebnie
czwartek, 16 czerwca 2016 07:44

Podstawową komórką społeczną jest rodzina. Jakie wartości niesie ze sobą to słowo wie niemal każdy z nas. Niemal – bowiem są tacy, dla których młodość w rodzinnym domu jest nieosiągalnym marzeniem. Kiedy w rodzinie wydarzy się dramat, lub jej członkowie mają problem z normalnym funkcjonowaniem, wówczas z pomocą może przyjść rodzina zastępcza.

Więcej
 
Nekla: Odsłonięcie pomnika
środa, 15 czerwca 2016 09:25

Władze samorządowe, parlamentarzyści i duchowni wzięli udział w uroczystościach upamiętniających ofiary nazistowskiego okupanta w miejscowości Mała Górka, w gminie Nekla. W tym roku mija 75. rocznica aktu niemieckiego terroryzmu, kiedy rozstrzelano dwudziestu pięciu Polaków. Podczas uroczystości odsłonięto odrestaurowany pomnik poświęcony zamordowanym w 1941 roku.  W spotkaniu obecne były także rodzin poległych.

Więcej
 
Nekla: przeszli metamofrozę
środa, 15 czerwca 2016 07:50

Marta Dutkiewicz i Robert Poliwczak zdecydowali się odmienić siebie, a właściwie rozpocząć swoje życie na nowo. Przystąpili do III edycji projektu "Moja Metamorfoza". W ramach programu pracowali przez cztery miesiące pod czujnym okiem specjalistów, aby zmienić nawyki żywieniowe, poprawić sylwetkę i kondycję oraz samopoczucie.

Więcej
 
Poznań: Targi Innowacji
wtorek, 14 czerwca 2016 09:36

Blisko 1000 wystawców z branży maszynowej pokazało swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska. Swoją ofertę zaprezentowali najlepsi producenci i dystrybutorzy z Polski i za granicy. ITM to połączenie nauki, przemysłu i biznesu.

Więcej
 
Międzychód: szkolne jubileusze
poniedziałek, 13 czerwca 2016 12:21

W Międzychodzie dwie placówki oświatowe obchodziły zaszczytne jubileusze. Takie okazje sprzyjają podsumowaniom i ocenie roli szkoły w środowisku. Oczywiste jest, że takie instytucje prawidłowo realizują swoje zadania oświatowe. Jednak szkoła to nie tylko nauka.

Więcej
 
Witkowo: dziecięcy Festiwal Zabawy
czwartek, 09 czerwca 2016 12:14

Przejażdżki bryczką, trampoliny, zjeżdzalnie i wodne kule - między innymi takie atrakcje czekały na najmłodszych mieszkańców gminy Witkowo, którzy wzięli udział w kolejnej edycji Festiwalu Zabawy.

Więcej
 
Sieraków: Dzieci pomagają dzieciom
czwartek, 09 czerwca 2016 11:33

Szczytny cel miały gminne obchody Dnia Dziecka w Sierakowie. Tradycyjnie impreza odbyła się w centrum miasta, w parku św. Jana Pawła II. Moc atrakcji przyciągnęła spragnione zabawy dzieci i rodziców. Tym razem jednak nie chodziło jedynie o zabawę.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 390
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 59 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.