Get Adobe Flash player
Telewizja Wielkopolska HD >>> nadajemy całą dobę w województwie wielkopolskim >>> multimedialna sieć INEA - kanały 6 i 16 >>> redakcja@tvwielkopolska.pl >>> Poznań

Poznań
Dni Międzychodu
poniedziałek, 06 lipca 2015 12:08

 Tegoroczne Dni Międzychodu miały szczególny charakter, nabrał bowiem cech święta współpracy partnerskiej. Na przystani nad Wartą pojawili się włodarze wszystkich partnerskich gmin.
Więcej
 
Sieraków: modelarska pasja
poniedziałek, 06 lipca 2015 11:41

Kilkadziesiąt miniatur i modeli wystawił Jerzy Kupczyk w Sierakowskiej Piwnicy Kulturalnej. Wystawa stała się towarzysko-kulturalnym wydarzeniem, bowiem o pasji pana Jerzego krążyły w Sierakowie legendy.

Więcej
 
Sieraków: Wiosna Klasyków
poniedziałek, 06 lipca 2015 10:31

 Po raz siedemnasty wielu miłośników kulturalnych wrażeń miało okazję wziąć udział w Sierakowskiej Wiośnie Klasyków. Dwudniowa impreza nie była jednak poświęcona jedynie wydarzeniom muzycznym. W tym czasie w różnych miejscach Sierakowa odbywały się warsztaty plastyczne, seanse filmowe, spotkania z ciekawymi ludźmi.
Więcej
 
Nowy Tomyśl: najmłodsi wystartowali
piątek, 03 lipca 2015 14:58

 Miłośnicy biegania ze szkół podstawowych wystartowali w nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku. Zawody zorganizowano w ramach tegorocznego festynu sportowo-muzycznego. Celem jest zachęcanie najmłodszych do aktywnego stylu życia.

Więcej
 
Łężeczki: lokatorzy DPS świętowali
piątek, 03 lipca 2015 13:33

Lokatorzy Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach obchodzili Dzień Rodziny. Blisko 140 podpiecznych ten dzień świętowało w gronie znajomych i rodziny.
To okazja do spotkania się, wspólnych rozmów i zabawy.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: aktywny początek wakacji
czwartek, 02 lipca 2015 09:37

Wakacje warto spędzić aktywnie - do tego przekonywali organizatorzy festynu sportowo-muzycznego w Towym Tomyślu. Na nowotomyślan i ich gości czekały pokazy sztangistów, zumba, pokaz karate, gra w karty i w szachy.

Więcej
 
Lutom: nowa sala wiejska
środa, 01 lipca 2015 18:14

Kosztem ponad 700 tysięcy złotych zmodernizowano salę wiejską w miejscowości Lutom pod Sierakowem. Aktywna społeczność walczyła o odnowienie obiektu kilka lat, teraz można podziwiać efekt.

Więcej
 
Nowy Tomyśl: hala dla sztangistów
środa, 01 lipca 2015 11:56

 Nowa hala sportowa powstanie w Nowym Tomyślu. W Młodzieżowym Centrum Podnoszenia Ciężarów będą rozgrywane zawody rangi krajowej i międzynarodowej. Tutaj też będą trenować członkowie nowotomyskiego klubu sztangistów LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl. Całość inwestycji pochłonie ok. 6,5 mln zł.
Więcej
 
Września: muzyka dla młodych
poniedziałek, 29 czerwca 2015 12:07

 We wrzesińskim pubie AQQ organizowane są cykliczne imprezy skierowane do młodego pokolenia. Słuchacze mogą przenieść się w ambitną muzyczną przestrzeń muzyki alternatywnej. Tym razem wystąpił zespół Bustergang.
Więcej
 
Poznań: 25 lat WOKiSS
piątek, 26 czerwca 2015 09:49

 Podsumowano 25-letnią współpracę gmin zrzeszonych w Wielkopolskim Ośrodku Kształcenia i Studiów Samorządowych. Ideą powstania stowarzyszenia było wspieranie samorządów. WOKiSS prowadzi działaniao charakterze edukacyjno-doradczym zmierzające do poprawy efektywności funkcjonowania samorządów oraz dostosowania się do aktualnych potrzeb.

Więcej
 
Koncert dla Kingi
czwartek, 25 czerwca 2015 15:46

 22 czerwca w Poznaniu w restauracji "Pod Pretekstem" odbył się "Koncert Charytatywny dla Kingi". Organizatorem koncertu był Lions Club Poznań New Desing wraz ze stowarzyszeniem "Uśmiech Nadziei", działającym na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie.
Więcej
 
Licheń niepokonany w Sierakowie
czwartek, 25 czerwca 2015 15:30

 OSP Licheń Stary podwójnym Mistrzem Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Na najwyższym miejscu podium stanęły drużyny męska i żeńska. O te tytuły w Sierakowie walczyło 49 drużyn reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne z całej Polski.

Więcej
 
Sieraków: kulturalnie dzięki polonii
środa, 24 czerwca 2015 12:54

 Czeska pisarka i tłumaczka Alena Mrazova spotkała się z czytelnikami podczas wieczoru literackiego w Sierakowskim Ośrodku Kultury. Była to też okazja do promocji najnowszej książki „Przekaz Elfi Nitche”, której tematem są nastrojowe rozmyślania o istocie życia ludzkiego.

Więcej
 
KLeszczewo: Ray Wilson podczas Dni Gminy
wtorek, 23 czerwca 2015 13:27

 Koncert Ray'a Wilsona w Kleszczewie przyciągnął tłumy. Był uwieńczeniem trwających cały weekend Dni Gminy, w ramach

których przygotowano wiele atrakcji dla całej rodziny.

Więcej
 
Poznań: stawiają na zdrowie
niedziela, 21 czerwca 2015 14:12

 Zdrowotny piknik dla mieszkańców Poznania zorganizowano przy Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Piknikowi towarzyszyło hasło czyste środowisko, zdrowe płuca. Podczas spotkania wykonywane były m. in. badania spirometryczne, poziomu cukru we krwi, cholesterolu, ciśnienia, badanie składu masy ciała czy wstępna diagnostyka bezdechu sennego. Można było także skorzystać z konsultacji lekarzy alergologa, pulmonologa i onkologa.

Więcej
 
Witkowo: miasto z perspektywy 25 lat
sobota, 20 czerwca 2015 10:44

Począwszy od budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej po rozwój bazy kulturalnej i oświatowej - tak zmieniła się Gmina i Miasto Witkowo. Ćwierćwiecze odrodzonego samorządu terytorialnego to okazja do podsumowania i uhonorowania najbardziej zaangażowanych działaczy.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 377
 

Wyszukaj na stronie

Oglądaj w Twojej sieci INEA!

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
PREMIERA: 17:00 (pn.-pt.)
POWTÓRKI: 21:00, 8:00, 12:00
TELEWIZJA WIELKOPOLSKA Multimedialna sieć kablowa INEA. Kanały cyfrowe: 6 (SD), 16 (HD)  >>> NADAJEMY CAŁĄ DOBĘ! Zasięgiem TV Wielkopolska są objęci wszyscy abonenci sieci INEA w województwie wielkopolskim.