Piła
Woda płynie - ciekawy projekt realizowany przez Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UAM w Pile
niedziela, 09 kwietnia 2017 12:33

Ponad 500 uczniów  z północnej Wielkopolski wzięło udział w realizowanym przez Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UAM w Pile przedsięwzięciu edukacyjno-społecznym „Nasze Wody – obiekt w realiach społecznych miejscowości”.

Więcej
 
Czarnków: promują walory Noteci
czwartek, 11 sierpnia 2016 12:41

Wioska rycerska, wystawa dawnych strojów i rejsy statkami - to niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców Czarnkowa w ramach corocznie organizowanego na terenie Przystani "Marina", Święta Noteci. W ten sposób od pięciu lat, Ośrodek Sportu i Rekreacji chce promować czarnkowską "Marinę" i walory tej urokliwej rzeki.

Więcej
 
Czarnków: Sunrise Dance Party
piątek, 22 lipca 2016 12:40

Już po raz czwarty w Czarnkowie zawitał Sunrise Dance Party, czyli wyjątkowa impreza plenerowa w klimatach muzyki klubowej. Spotkanie miłośników ten muzyki jak co roku odbyło się na malowniczym czarnkowskim rynku. Impreza jak zawsze zgormadziła tysiące nie tylko mieszkańców Czarkowa i powiatu, ale i wielu przyjezdnych z praktycznie całego kraju.

Więcej
 
Chodzież: uzależnieni od sportu zakończyli sezon
wtorek, 28 czerwca 2016 14:06

Po 15 imprezach sportowo-edukacyjnych zorganizowanych na terenie całej Wielkopolski, kampanię „Uzależnia mnie tylko sport – wiosna 2016”, której głównym organizatorem i inicjatorem po raz trzeci był Urząd Marszałkowski Województwa, oficjalnie zakończono. Wielki finał odbył się w ostatni weekend czerwca w Chodzieży.

Więcej
 
Chodzież: Uzależnieni od sportu spotkali się w finale
wtorek, 21 czerwca 2016 12:26

Uzależnieni tylko od sportu z Chodzieży, Krajenki, Wyrzyska i Wysokiej spotkali się w finale. Gospodarzem finałowej rywalizacji czterech gmin w ramach kampanii "Uzależnia mnie tylko sport" była gmina Chodzież. Po raz kolejny uczestnicy wystartowali w rodzinnych biegach i pokazali, że sport to najlepsze uzależnienie.

Więcej
 
Czarnków: miasto promuje produkty mleczne
piątek, 17 czerwca 2016 09:33

Piknik Mleczny uwieńczył Dni Ziemi Czarnkowskiej. Promocja produktów mlecznych na stałe zagościła w programie obchodów miasta.

Więcej
 
Wysoka: Uzależnia mnie tylko sport
środa, 15 czerwca 2016 13:47

Mieszkańcy powiatu pilskiego, złotowskiego i chodzieskiego przyłączyli się do kampanii sportowo-edukacyjnej "Uzależnia mnie tylko sport - Wiosna 2016". Uzależnieni tylko od sportu spotkali się w miejscowości Wysoka.

Więcej
 
Krajenka: to uzależnia
wtorek, 07 czerwca 2016 13:12

Mieszkańcy powiatu złotowskiego, pilskiego i chodzieskiego wzięli udział w III edycji kampanii "Uzależnia mnie tylko sport - Wiosna 2016", która przez miesiąc realizowana jest na terenie województwa wielkopolskiego. Celem przedsięwzięcia jest promowanie życia bez uzależnień i krzewienie kultury fizycznej od najmłodszych lat. Akcja organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a pomysłodawcą inicjatywy Członek Zarządu Województwa, Leszek Wojtasiak.

Więcej
 
Czarnków: burmistrz z absolutorium
czwartek, 02 czerwca 2016 14:43

Radni Czarnkowa jednogłosnie przyznali absolutorium burmistrzowi miasta i gminy Franciszkowi Strugale za rok 2015 podczas XXIX Sesji Rady Miejskiej. Oznacza to, że włodarz miasta i gminy właściwie zrealizował budżet w minionym roku.

Więcej
 
Wyrzysk: uzależnieni od sportu
środa, 01 czerwca 2016 12:47

Zajęcia sportowe i rekreacyjne, a także promocja profilaktyki i zdrowego stylu życia - temu ma służyć Kampania "Uzależnia mnie tylko sport", która została zainaugurowana w Osieku nad Notecią w gminie Wyrzysk.

Więcej
 
Czarnków: Czarnkowski Piknik Motocyklowy
wtorek, 24 maja 2016 11:21

Około dwóch tysięcy motocyklistów z całej Polski zgromadziło się w Czarnkowie, by wziąć udział w corocznej imprezie "Tur Party". Piknik motocyklowy po raz trzeci zorganizował Tur MC Poland Chapter Czarnków.

Więcej
 
Czarnków: współpraca z organizacjami pozarządowymi
sobota, 21 maja 2016 13:52

Podsumowanie realizacji Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi za rok 2015 i aktualna sytuacja szpitala - to wiodące tematy ostatniej, XXIII sesji Rady Miasta, która odbyła się w sali sesyjnej czarnkowskiego Ratusza.

Więcej
 
Czarnkow: Agrotargi
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 10:23

Po raz kolejny w Czarnkowie odbyły się Agrotargi. W centrum miasta gminy, stowarzyszenia i przedsiębiorcy zaprezentowali swoją ofertę. Na odwiedzających czekały między innymi: warsztaty rękodzielnicze, kiermasz produktu lokalnego i wystawa maszyn rolniczych.

Więcej
 
Wągrowiec: Popularni, pracowici, szlachetni
wtorek, 22 marca 2016 12:16

Już po raz dwudziesty czwarty redakcja „Głosu Wągrowieckiego” wyróżniła najbardziej popularnych mieszkańców powiatu w 2015 r. Tradycyjnie, przyznano też nagrodę międzynarodową. Uroczystość została zorganizowana dwudziestego marca w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. Plebiscytowi od lat przyświecają te same cele.

Więcej
 
Czarnków: podróże turystyczne pociągiem
środa, 02 marca 2016 10:35

Mleczarnię i czarnkowski browar mogli odwiedzić podróżni, którzy wyruszyli pociągiem turystycznym w ramach kolejnej już wyprawy, zorganizowanej przez Instytut Rozwoju i Promocji Kolei. Dla pasażerów, była to podróż sentymentalna i powrót do czasów, kiedy stacje kolejowe, które na codzień są nieczynne, tętniły życiem.

Więcej
 
Czarnków: zwycięstwo czarnkowskich oldbojów
wtorek, 02 lutego 2016 12:21

W hali sportowej czarnkowskiego gimnazjum rozegrano kolejny Turniej Piłki Siatkowej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Czarnkowa im. Ryszarda Krzyżanowskiego. Zwyciężyli gospodarze, którzy w finale pokonali drużynę z Darłowa.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl