Odpocznij w Wielkopolsce
Odpocznij w Wielkopolsce: "Trójka" Konin
sobota, 26 lipca 2014 16:44

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Trójka" w Koninie 

 
Odpocznij w Wielkopolsce: "U Kazia" - Czeszewo
sobota, 19 lipca 2014 11:06

Kamera Tv Wielkopolska tym razem odwiedziła gospodarstwo agroturystyczne "U Kazia" w Czeszewie.
Więcej
 
Odpocznij w Wielkopolsce: "Zacisze" Sienno
sobota, 12 lipca 2014 14:40

Więcej
 
W podróż z Panem Tadeuszem
środa, 30 października 2013 09:57

W niezwykłą "Podróż z Panem Tadeuszem" zabrała mieszkańców Wielkopolski Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska. To powrót do staropolskich tradycji i doskonała forma promocji regionu i edukacji jego mieszkańców. Daj się ponieść historii...
Więcej
 
Antonin: pałac myśliwski książąt Radziwiłłów
poniedziałek, 20 maja 2013 19:52

O pałacu myśliwskim książąt Radziwiłłów w Antoninie, Sławomir Papiera rozmawia z dyrektorem CKiS w Kaliszu Barbarą Fibinger.

Więcej
 
Tłokinia Kościelna: dobry duch dawnych czasów
piątek, 07 grudnia 2012 00:50

Pałac w Tłokini Kościelnej pod Kaliszem to obiekt z historią przez duże „H”. Ślady tej historii napotykamy w całym budynku, duchem wspomnień przesiąknięty jest też piękny, rozległy park krajobrazowy. Zapraszamy państwa serdecznie do Pałacu Tłokinia.

Więcej
 
Pępowo: pałac cudów
piątek, 09 listopada 2012 18:32

Pochodzący z końca XVII wieku barokowy pałac w Pępowie wraz z otaczającym go zabytkowym parkiem krajobrazowym, to jeden z największych zespołów rezydencjalnych w Wielkopolsce.

Więcej
 
Czerniejewo: epokowe wnętrza, współczesne przeznaczenie
sobota, 22 września 2012 08:19

Późnobarokowy pałac w Czerniejewie wraz z otaczającym go krajobrazowym ogrodem angielskim, to jedne z najpiękniejszych zabytków architektury barokowej w Polsce. Przepiękne wnętrze Salonu Złotego onieśmiela przepychem, Salon Zimowy zachwyca przytulnością, ogród poraża przestrzenią. Tym, którzy tej gamy emocji chcieliby doświadczyć, polecamy wizytę w pałacu w Czerniejewie, w powiecie gnieźnieńskim.

Więcej
 
Budzyń: odrobina luksusu
czwartek, 13 września 2012 15:12

Hotel Habenda to nie miejsce dla osób o skromnych wymaganiach.  To nie najlepszy wybór dla tych, którym wystarczy śpiwór na podłodze i stół z surowego drewna. To miejsce zadowoli jednak najwybredniejszych i najbardziej wymagających. Właściciele tego kompleksu postawili na komfort, elegancję i nowoczesność. Jeśli chcecie znaleźć w jednym miejscu hotel, ośrodek konferencyjny i centrum odnowy biologicznej, w końcu traficie właśnie tutaj – do Hotelu Habenda w Budzyniu, w powiecie chodzieskim.

Więcej
 
Wąsosze: natura i cywilizacja
wtorek, 11 września 2012 10:00

Położony wśród dębowego lasu, otoczony wodami Jeziora Mikorzyńskiego, ośrodek Bernardynka w Wąsoszach koło Konina jest idealnym miejscem zarówno dla wypoczynku w kameralnym gronie, jak i dla organizacji dużych imprez. Miłośnicy przyrody, poszukujący w naturze ciszy i ukojenia, a także wielbiciele aktywnego wypoczynku – wszyscy znajdą tu coś dla siebie.

Więcej
 
Mikorzyn: Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe „Magnolia”
piątek, 07 września 2012 09:51

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowego „Magnolia” w Mikorzynie, położonego nad jeziorem Mikorzyńskim, w otoczeniu lasów.

Więcej
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl