Tylko imienne bilety - Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz Górnika Konin z Elaną Toruń.
piątek, 14 kwietnia 2017 20:15

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na ligowy mecz Górnika z Elaną Toruń. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Podwale w piątek 21 kwietnia o godzinie 18.00. Konińscy kibice mobilizują już swoje szeregi, a piłkarze zapowiadają walkę o zwycięstwo.


Mecz z Elaną Toruń będzie traktowany jako impreza podwyższonego ryzyka, w związku z tym, bilety dla Koninian na to spotkanie będą imienne i dostępne tylko w przedsprzedaży do czwartku. W dniu meczu nie będzie można nabyć wejściówki. Bilety są już dostępne do nabycia w siedzibie klubu oraz w salonie piłkarskim przy ul. Chopina 17B na konińskim Zatorzu. Cena biletu to 10 złotych.
Ligowe spotkanie Górnika z Elaną Toruń to nie lada gratka dla konińskich kibiców. Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w Koninie prawie 2 dekady temu. Pewne niemal jest także to, że na stadion przyjadą również kibice z Torunia, a obie grupy fanów, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Na boisku również szykuje się zawzięta rywalizacja. Zespół Elany przed startem rundy wiosennej nie ukrywał swoich aspiracji do awansu, podczas gdy Górnik walczy o utrzymanie i każdy punkt w każdym meczu jest praktycznie na wagę złota. Biało-niebiescy chcieliby sprawić niespodziankę i zrewanżować się za dotkliwą porażkę jesienią w Toruniu.
Początek spotkania za tydzień o godzinie 18.00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie.

  

KOMENTUJ NA NASZYM Facebooku

telewizja sławomir papiera wielkopolska

.................................................................................................................... 

Reklama / produkcja filmowa / współpraca
reklama@tvwielkopolska


OLGA SZYMKOWIAK - Marketing Maneger

 olga.p@tvwielkopolska.pl

 

STRONA GŁÓWNA >>> www.tvwielkopolska.pl

Pozostałe informacje w tej kategorii

 
 

Wyszukaj na stronie

Tv Wielkopolska

Informacje, publicystyka, rozrywka...

Dzień Dobry Wielkopolsko!
Kontakt Redakcja i Reklama
redakcja@tvwielkopolska.pl
reklama@tvwielkopolska.pl